حامد همايون حامد همايون

حامد همايون

اولين كنسرت حامد همايون

اولين كنسرت حامد همايون در ۲۸ دي ۱۳۹۵

اولين كنسرت حامد همايون در ۲۸ دي ۱۳۹۵ ، سالن ميلاد مركز نمايشگاه بين‌المللي برگزار شد.

The First Concert Hamed Homayoun

اولين كنسرت حامد همايون در 28 دي 1395

اشك هاي حامد همايون در اولين كنسرت رسمي اش هنگام اجراي ترانه چتر خيس

اولين كنسرتحامد همايون در ۲۸ دي ۱۳۹۵

در سالن نمايشگاه بين‌المللي تهران برگزار شد.

پديده جديد موسيقي پاپ كشور كه از سوي شركت فرهنگي هنري موسسه ترانه شرقي به بازار موسيقي معرفي شده، امشب نخستين اجراي رسمي‌اش را در قالب جشنواره موسيقي فجر تجربه كرد؛ اجرايي كه تمام عوايد آن بر پايه وعده پيشين محسن رجب‌پور، چند روز قبل به موسسه خيريه محك تقديم شد.

حامد همايون اجرايش را با قطعه «به چشمات قسم» پيش درآمد كرد و بعد به بدون وقفه «چنين كنم چنان كنم» را خواند و پس با بيان جمله كوتاه «سلام، خدا رو شكر… عاشقتونم…» به سراغ قطعه بعدي رفت.

«چتر خيس» سومين قطعه اين كنسرت بود؛ قطعه‌ي پرطرفداري كه قسمت هنري اين خواننده را عوض كرد و او امشب با همراهي ۲۰۰۰ نفر اين قطعه را اجرا كرد.

اين خواننده بعد از درود و خوش‌وبش با حضار، گفت: «اين بهترين شب زندگي من است و در كناره هم خاطره خوشي متعلق به خواهيم ساخت.»

«خدا همين حواليه» تكه بعدي اين كنسرت بود و همايون كه از ابتداي كنسرت بارها خدا را شكر كرده بود، بعد از اجراي اين قطعه با صداي بلند گفت: «به خدا، خدا همين‌جا است.»

اولين كنسرت حامد همايون

عكس كنسرت حامد همايون

در پيوستگي «دوباره عشق» و «مي‌روم» اجرا شدند و سپس با حضور نوازندگان تار و دف، قطعه «مردم شهر» كه در آستانه نوروز ۹۵ منتشر شده بود، به اجرا درآمد.

«نگاه كن»، «مجنون»، «چه عشقي»، «ديوونگي»، «قسمت»، «بارون كه زد»، «آه نكش»، «دنياي من»، «شيدايي» به ترتيب قطعات بعدي اين كنسرت بودند. حامد همايون بيشتر قطعات منتشر شده‌اش را در اين كنسرت خواند و جالب آن‌كه حاضرين در سالن اثناء اجراي همگي قطعات اين كنسرت، با او هم‌خواني كردند و اين اجرا را از اين حيث بايد مثال‌زدني دانست. در اين ميان، قطعات «چتر خيس»، «مردم شهر»، «شيدايي» و «بارون كه زد» با پيشباز بيشتري مواجه شدند و «چنين كنم چنان كنم»، «ديوونگي»، «به چشمات قسم» و «چتر خيس» هم در آخر بار ديگر اجرا شدند.

او در بخشي از اين كنسرت گفت: «امروز و قبل از اين اجرا، از مادرم خواستم برايم دعا كند. و او هم گفت آن‌هايي كه در اين يك سنه برايشان خوانده‌اي، در كنارت هستند…» همايون كه بغض كرده بود نتوانست به حرف‌هايش پيوسته دهد و با چشماني خيس از اشك اجرا را ادامه داد.

همايون وانگهي در اين كنسرت گفت: «مي‌خواهم شخصي را معرفي كنم كه از اولين روز آشنايي‌ام با او، هم راهنمايي شدم و هم دلگرم. مثل كوه پشت من ايستاد و اگر او نبود، من امشب اينجا نبودم» و با گفتن اين جملات «محسن رجب‌پور» را شناسايي كرد و از مشاركت با كمپاني «ترانه شرقي» ابراز خوشحالي كرد.

كنسرت حامد همايون

عكس حامد همايون

سامان امامي كه اغلب قطعات حامد همايون را تنظيم كرده، رهبري اركستر اين خواننده را هم بر دوش داشت. همايون اثناء معرفي سامان امامي گفت: «من شيرازي هستم. يك روز در يك تماس تلفني، به من گفت بيا طهران الي يك جنبش مثبت با هم سپريدن دهيم. بعد متعلق به روز حتي يك لحظه هم من را تنها نگذاشته و علاوه بر اين‌كه تنظيم بيشتر قطعاتم را سپريدن داده، مشابه يك دوست در كنارم بوده است.»

خواننده آلبوم دوباره عشق وانگهي از حمايت‌ها و همراهي‌هاي مخاطبينش قدرداني كرد.

سهيل حسيني كه دوست و همكار كهن و ترانه سراي اغلب قطعات منتشر شده از حامد همايون است نيز در اين كنسرت حضور داشت.

آلن بارسخيان (گيتار الكتريك)، آرش عيوضي (گيتار بيس)، محمد افشاري (گيتار)، پوريا ربانيان (پركاشن)، قرار لطيفي (درامز)، اميرحسين توسلي (تار، سه‌تار، باغلاما) و عليرضا توسلي (دف) ديگر اعضاي اركستر حامد همايون در اولين كنسرت حامد همايون بودند.


برچسب ها

برچسب:
امتیاز:
بازدید: 76
+ نوشته شده: 1395/12/3 ساعت: ۲۲ توسط:hamedhomayoun :